پاورپوینت دراکونکولوس مدی نن سیس

مطالب دیگر:
🔑دانلود پاورپوینت پانکراتیت🔑پروژه تحقیقاتی آمار دبیرستان با محوریت نمرات درسی🔑پروژه تحقیقاتی آمار آماده با موضوع شناسنامه و ثبت احوال🔑دانلود پاورپوینت کارگاه ثبت اختراع🔑دانلود پاورپوینت (بچه حیوان)Baby animal🔑پروژه تحقیقاتی آمار دبیرستان با موضوع بررسی جمعیت یک روستا🔑پروژه تحقیقاتی آمار دبیرستان با موضوع بررسی سن جامعه خارج از مدرسه🔑دانلود پاورپوینت هوا و اقليم شناسي🔑پروژه تحقیقاتی آمار دبیرستان با موضوع افزایش جمعیت و کمبود آب🔑پاورپوینت آماده مزایا و معایب استفاده از اینترنت🔑دانلود پاورپوینت هماهنگي🔑پروژه تحقیقاتی آمار دبیرستان آماده با موضوع مرگ و میر🔑پروژه تحقیقاتی آمار دبیرستان با موضوع تاثیر ماهواره بر خانواده و دانش اموزان🔑دانلود پاورپوینت افغانستان🔑پروژه تحقیقاتی آمار دبیرستان با موضوع تاثیر موسیقی بر یادگیری🔑طرح توجیهی پرورش گاو شیری-با ظرفیت پنجاه رأس🔑مقاله آموزشی تجارت الکترونیک🔑پاورپوینت آماده قالب عایق ماندگار-ICF🔑طرح توجیهی خدمات رایانه و مشاوره مدیریت🔑کتاب آموزش تنها راه عملی کسب درامد از اینترنت در ایران
آسیب شناسی و نشانه شناسی دراکونکولوس مدی نن سیس,تشخیص, درمان و پیشگیری دراکونکولوس مدی نن سیس,کرم گینه, مارآتشین اسرائیلی,جلوگیری از بیماری دراکونکولوس مدی نن سیس, عوارض شایعه دراکونکولوس مدی نن سیس,دراکونکولوس مدی نن سیس در ایران|35013671|ycl
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوینت دراکونکولوس مدی نن سیسقابل مشاهده می باشد

دانلود پاورپوینت با موضوع دراکونکولوس مدی نن سیس،در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:چرخه ی زندگی:کرم ماده به طول 1200ـ 500 میلی متر و عرض 7/1ـ 9/0 میلی متر و کرم نرم به طول 29ـ 12 میلی متر و عرض 4/0 میلی متر است. کرم بالغ در بافتهای پوستی و زیر پوستی زندگی کرده و در کمتر از 10 هفته به بلوغ جنسی می رسد.
دوره ی زندگی کرم ماده 18ـ 12 ماه است و از سرنوشت کرم نر اطلاعی در دست نیست.
کرم ماده ی بارور در زمانی قریب به یک سال به طرف پوست ساق پا، بازو، شانه ها، تنه و قسمتهایی که احتمال تماس آنها با آب بیشتر است، مهاجرت می کند.
پس از آمادگی کرم ماده برای خارج کردن لاروها، انتهای رأسی کرم، پاپول سختی در پوست ایجاد می کند که به زودی تبدیل به وزکول و سپس زخم می شود.
هنگام تماس سطح زخم با آبف حلفه ای از رحم که از طریق پارگی انتهای قدامی کرم خارج شده است، لاروها متحرک را به داخل آب خلیه می کند.
تماسهای مکرر زخم با آب، منجر به تحریک تخلیه ی لاروها می شود.
لاروهای رابدیتیفرم باریک، حین گردش در اّب، توسط گونه های سیکلوپس خورده می شوند و در بدن این میزبان دچار دگردیسی شده و در طی 3 هفته تبدیل به اشکال عفونت زا می شوند.
گونه های متعددی از سیکلوپس می توانند به عنوان میزبان مناسب انگل عمل نمایند.
لارو عفونت زا در ماه اول اقامت خود در بدن سیکلوپس، متحرک و فعال است ولی پس از آن غیر فعال شده و به شدت پیچ می خورد.
در بدن سیکلوپس به طور معمول تنها 3ـ 1 لارو وجود دارد و حضور بیش از 5 لارو منجر به مرگ سخت پوست می گردد. چرخه ی زندگی انگل زمانی کامل می شود که سیکلوپس آلوده همراه با آب آشامیدنی توسط میزبان قطعی حساس، مانند انسان یا خزداران اهلی و وحشی خورده شود.
در این حالت لاروها وارد دیواره مجرای گوارشی انسان شده و به طرف بافتهای همبند نرم مهاجرت می کنند.
عفونتهای متعدد در یک فرد، وجود دارد.
و . . .